Užpildykite užklausos formą

Ką turite žinoti pirkdami automobilį?

2021 m. Kovo 12 d.

Silale Fb Su DisclIlgametę patirtį finansinių paslaugų teikimo srityje turinti ir 11-ką unijų visoje Lietuvoje vienijanti KREDA unijų grupė bei jos narė Šilalės kredito unija savo klientams paruošė riboto termino išskirtinį pasiūlymą. Visi norintieji atsinaujinti savo automobilį, paskolos automobiliui akcija galės pasinaudoti iki liepos 1-osios.

Naujoji automobilio paskolos paslauga teikiama 11-kos patikimų finansinių partnerių – lanksti paskola gali būti sudaryta net penkeriems metams, o tai leis kiekvienam protingai planuoti išlaidas ir palankiomis sąlygomis atsinaujinti savąjį automobilį.

„Siekiant atsinaujinti savąjį automobilį svarbu surasti geriausią kainos ir kokybės santykį, įvertinant techninę automobilio būklę ir atsižvelgiant į automobilyje įmontuotas saugumo sistemas, degalų sąnaudas, automobilio įrangos kokybę ir jo istoriją“, – savo įžvalgomis dalijasi lenktynininkas, Dakaro legenda Antanas Juknevičius.

Norėdama pademonstruoti rūpestį savo klientais ir suprasdama tai, kad kiekvienas įsigijęs automobilį, gali susidurti su papildomomis finansinėmis išlaidomis, KREDA sudaro sąlygas paskolos grąžinimą pradėti praėjus 4 mėnesiams nuo sutarties sudarymo dienos.

„Ne mažiau svarbu kiekvienam, svarstančiam apie automobilio pirkimą, įvertinti, ar pasirinktas automobilis galės patenkinti visus poreikius. O jie gali skirtis nuo maršrutų ir kelių, kuriais dažniausiai riedės automobilis, jo teikiamos manevro laisvės ir automobilio gabaritų. Galvodamas apie 2022-ųjų metų Dakarą, žinau, kad stojantis prie starto linijos automobilis turi pasiūlyti generuojamą didesnę galią, mažesnį svorį ir geresnį balansą, todėl norėdamas „senutę“ iškeisti į kitą automobilį, aiškiai apsibrėžiau jam keliamus reikalavimus“, – priduria Antanas Juknevičius, siekiantis šias metais įsigyti konkurencingą automobilį lenktynių startui.

Domina paskola automobiliui? Spauskite žemiau esantį mygtuką ir užpildykite užklausos formą savo kontaktais

Mygtukas