Užpildykite užklausos formą

Vartojimo paskola

Ibrahim Rifath Wj6qz24kwua Unsplash

Paskola skirta fizinių asmenų vartojimo poreikiams tenkinti. Tai paskola Jūsų asmeninėms, šeimos ar namų ūkio reikmėms. Vartojimo paskola gali būti suteikiama buitinei technikai, automobiliui įsigyti, būsto remontui, studijoms, kelionėms, vestuvėms ar kitiems Jūsų norams ar svajonėms įgyvendinti!

PAGRINDINĖS VARTOJIMO PASKOLOS SUTEIKIMO SĄLYGOS:

  • maksimali paskolos suma – 14 500 Eur;
  • grąžinimo terminas – iki 5 metų;
  • paskola grąžinima lygiomis arba mažėjančiomis įmokomis;
  • galimybė grąžinti vartojimo paskolą prieš laiką be papildomų mokesčių;
  • paskolos grąžinimas užtikrinamas laidavimu, kilnojamojo ir nekilnojamojo turto įkeitimu, indėlio įkeitimu, kitomis, Šilalės kredito unijai priimtinomis, užtikrinimo priemonėmis.

 

Bendros vartojimo kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys:

Jei skolinamasi iki 3000 eur, sudarant sutartį 60 mėnesių laikotarpiui su 8% metine palūkanų norma, bei 30 eur dydžio sutarties mokesčiu, bendra mokėtina suma būtų 3 673,88 eur, mėnesio įmoka siektų 66,81 eur, o bendra vartojimo paskolos kainos metinė norma būtų 8,37%. Finansavimo sąlygos gali keistis atlikus jūsų mokumo bei rizikos vertinimą, jums pasirinkus kitą sutarties terminą ar įmokų mokėjimo dieną. Prieš apsisprendžiant dėl paskolos rekomenduojama atidžiai įvertinti asmeninės ir/ar šeimos finansines galimybes.

Daugiau informacijos apie paskolos suteikimo sąlygas teiraukitės Šilalės kredito unijoje.

Kaip tapti Šilalės kredito unijos nariu?

Jūsų patogumui į kredito uniją galite kreiptis iš anksto užpildę paraišką vartojimo paskolai gauti.

Paraiška

TURITE KLAUSIMŲ?
SUSISIEKITE SU MUMIS

Kontaktai
Statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Paspaudę „Sutinku“ arba naršydami toliau sutiksite su slapukų naudojimu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti slapukų politika.