Užpildykite užklausos formą

Dar daugiau galimybių su KREDA mokėjimų kortele

2021 m. Sausio 22 d.

Kreda MastercardDažnas iš mūsų savo piniginėje nešiojame bent vieną mokėjimo kortelę, su kuria atsiskaitome parduotuvėje, išgryniname pinigus ar pervedame juos į sąskaitą. Kokią mokėjimų kortelę nešiojatės jūs, ir ar žinote apie Jungtinės kredito unijos KREDA kredito kortelę MasterCard? KREDA vienija 11 Lietuvos unijų ir teikia visas finansines paslaugas.  

Su KREDA mokėjimų kortele galima išsigryninti per dieną net iki 1000 Eur. Atlyginimą, stipendiją, pensiją, socialines išmokas ir kitas lėšas saugiai galima laikyti savo kortelės sąskaitoje.

Kokios galimybės su KREDA MasterCard?

Patogu tai, kad su MasterCard išsiimsite grynus pinigus ne tik Lietuvos, bet ir užsienio bankomatuose, kas labai praverčia lietuviams emigrantams ar daug keliaujantiems žmonėms. Su šia kortele galite vykdyti visas kasdienines pinigines operacijas:

  • Atsiskaityti įprastose ir elektroninėse parduotuvėse Lietuvoje ir užsienyje.
  • Pasiimti grynųjų pinigų Lietuvos ir užsienio bankų bankomatuose.
  • Pasitikrinti likutį visuose Lietuvos bankomatuose.
  • Mokėti bekontakčiu būdu iki 50 Eur. Pirmą kartą atsiskaitant bekontakte kortele, saugumo sumetimais reikės įvesti kortelės PIN kodą. (pastaba tai negalioja HERKUS kortelėms).
  • Kortelę galima užsisakyti nuo 14 metų amžiaus.
  • Jei neturite galimybės atvykti į kredito uniją, užsakytą kortelę, jums pageidaujant, kredito unijos darbuotojas galės išsiųsti paštu už papildomą kainą.

Per karantiną padidintas atsiskaitymo kortele limitas

Kredito kortelės karantino metu tampa viena iš priemonių, padedančių išvengti kontakto su grynais pinigais ir taip dar labiau apsisaugoti nuo viruso. KREDA, atsižvelgdama į šią situaciją, padidino kortelės MasterCard bekontakčio atsiskaitymo galimybes iki 50 Eur. Galima atlikti penkias operacijas iš eilės, neįvedant PIN kodo. Tai suteikia didelį patogumą apsiperkant. Tuo labiau, kad prieš šventes pirkinių krepšeliai didėja, apsiperkama keliose vietose.

TURITE KLAUSIMŲ?
SUSISIEKITE SU MUMIS

Kontaktai