Užpildykite užklausos formą

Šilalėje apsilankiusi Dakaro legenda A.Juknevičius: Visiems linkėčiau taip didžiuotis savo kraštu, kaip tą daro žemaičiai

2020 m. Rugpjūčio 05 d.

Praėjusį savaitgalį Šilalėje aidėjo Dakaro lenktynių aidai – su „KREDA veža Dakaro istorijas“ projektu Šilalės kredito unijoje apsilankė lenktynininkas Antanas Juknevičius. Tai buvo trečioji A.Juknevičiaus ir KREDA organizuojamo turo po Lietuvą stotelę, o prieš tai jam teko lankytis Žagarės vyšnių festivalio susitikime su Joniškio kredito unijos bendruomene ir Šakiuose.

Pasak Dakaro legendos A.Juknevičiaus, turas įgauna pagreitį, o keliaujant po Lietuvą jam tenka susipažinti su vis naujomis vietovėmis, susitikimai pranoksta visus lūkesčius.

„Visuose miestuose į susitikimus susirenka tikrai daug žmonių, kuriems įdomios visos lenktynių smulkmenos. Sakyčiau, kad lietuviai – tikri Dakaro žinovai. Šilališkiai ne išimtis. Su jais spėjome pasikalbėti ne tik apie lenktynes, aptarėme ir Žemaitijos istoriją bei jos reikšmę. Visiems linkėčiau taip didžiuotis savo kraštu, kaip tą daro žemaičiai. Didelis dėkui visai KREDA komandai iš Šilalės kredito unijos už puikiai organizuotą susitikimą ir tokį draugišką priėmimą”, – po susitikimo sakė A.Juknevičius.

08.09 Kupiškis
08.29 Biržai
09.01 Visaginas
09.02 Utena
09.03 Švenčionys
09.05 Panevėžys
09.06 Kaunas
09.10 Kaunas
09.12 Rokiškis
09.19 Raseiniai