Užpildykite užklausos formą

KREDA grupė pratęsė bendradarbiavimą su Dakaro legenda Antanu Juknevičiumi

2020 m. Lapkričio 13 d.

Juknevičius Pratęsė Bendradarbiavimą Su Pagrindiniu Partneriu Kreda (1)Dakaro legendos ir KREDA bendradarbiavimas kiek netikėtai prasidėjo prieš pat 2020-ųjų Dakaro lenktynes. Tą kartą A. Juknevičius juokavo, kad jo komandoje priimami pankiški sprendimai tuo pačiu džiaugdamasis, kad KREDA jo komandai – tobulas partneris.

„KREDA grupę vienija neeiliniai žmonės – užsispyrę, atkaklūs ir nebijantys nei sunkaus darbo, nei iššūkių. Pernai mūsų partnerystė startavo žaibiškai, tačiau per metus glaudžiai ir tikslingai dirbdami subrandinome gerus rezultatus. Gal dėl to nebuvo kilę didesnių abejonių dėl mūsų tolesnio bendradarbiavimo ateities, beliko tik susitvarkyti formalumus. Dar tikrai yra ką nuveikti kartu, todėl nekantrauju judėti į priekį“, – kalbėjo A. Juknevičius

Lenktynininkui pritarė ir KREDA grupės valdybos pirmininkė Kristina Simonovič.

„KREDA grupė savo veikloje vadovaujasi vertybėmis, kurios svarbios pačių aukščiausių rezultatų siekiantiems ir trokštantiems būti tik tarp geriausių savo srityje – tai lankstumas, skaidrumas, atsakingumas. Panašiai, skriedamas link finišo, su visa savo komanda dirba ir Antanas Juknevičius. Prie sportininko geriausių savybių dar reikėtų pridėti ir paprastumą. Tad rasti bendrą kalbą buvo tikrai nesunku. Greičiausiai tai ir lėmė mūsų pasirinkimą – tapti šio Dakaro lenktynininko partneriais“.

K. Simonovič teigimu dalyvauti sunkiausiose pasaulyje lenktynėse be tinkamos technikos A. Juknevičiui buvo didelis iššūkis, bet jis atsakingai jo ėmėsi ir pasiekė savo tikslą. KREDA grupės pradžią valdybos pirmininkė palygino su pirmuoju A. Juknevičiaus įveiktu Dakaru. Jos teigimu, visos jų grupėje esančios unijos užsibrėžė sau sudėtingą tikslą ir jo atkakliai siekė, o susijungus į vieną finansinę grupę, įdiegė naują bankinę programą, standartus ir toliau sėkmingai vysto veiklą visoje Lietuvoje.

„Niekas negali užginčyti, kad Antanas yra atviras ir paprastas žmogus, kuris turi stiprų charakterį – kovoja iki galo. To paties siekia ir KREDA grupės nariai. Mums svarbus kiekvienas klientas, verslas: ar naujas, ar sėkmingai gyvuojantis jau daug metų. Kredito unijos dalyvauja bendruomenių gyvenime, palaiko regionų plėtrą. Visą tai darome, nes norime padėti Lietuvos žmonėms ir verslams kurti gerovę bei garsinti savo šalį. O svarbiausia – tai, ką bendrai sukuriame, dažniausiai lieka Lietuvoje ir lietuviams“, – džiaugėsi grupės valdybos pirmininkė.

Sėkmingas turas po Lietuvą

Šią vasarą Antanas Juknevičius su KREDA leidosi į trijų mėnesių trukmės turą po Lietuvą – „KREDA veža Dakaro istorijas“ ir aplankė visas įvairiausiuose Lietuvos regionuose įsikūrusias grupės kredito unijas bei ten gyvenančius savo gerbėjus džiugino įdomiais ir intriguojančiais pasakojimais.

Turas prasidėjo Šakių „Zanavykų bankelyje“, vėliau – apsilankymas „Joniškio kredito unijoje”, dviračių žygis su „Kupiškio kredito unija”, susitikimai Šilalėje, Biržuose, Utenoje, Švenčionyse, Panevėžyje, Rokiškyje, ir Raseiniuose. Finalinė turo stotelė – susitikimas Kaune. 

„KREDA – bendruomeninis bankas skirtas visiems, kurie ieško patikimo finansinių paslaugų teikėjo. Džiaugiuosi, kad šis turas buvo nuostabi galimybė užmegzti glaudų ryšį su šios bendruomenės nariais. Susipažinau su unijų veiklos specifika ir jų darbuotojais. Jie ten kaip šeima: kartu keliauja, puoselėja socialines iniciatyvas, o svarbiausia kartu dalyvauja unijos valdymo procesuose bei sprendimų priėmime”, – žavėjosi lenktynininkas.