Užpildykite užklausos formą

Jau 20 metų kartu!

2020 m. Spalio 21 d.

Šilalės kredito unija, Jungtinės centrinės kredito unijos KREDA narė, š. m. spalio 26-ąją švenčia savo dvidešimties metų sėkmingo darbo sukaktį.

Visą šį laiką buvome šalia savo kraštiečių keičiantis ir finansinei, ir politinei situacijai. Visada pirmiausia galvojome apie bendruomenės pasitikėjimą, priimdavome pačius tvariausius sprendimus. Esame laimingi, kad šiandien galime kartu su Jumis pasidžiaugti ir gražia sukaktimi.


Nuoširdus bendravimas padeda išspręsti problemas

Šiais skaitmeninės komunikacijos laikais, kai dauguma paslaugų gali būti gaunamos nuotoliniu būdu, mes vis dar teikiame prioritetą gyvam bendravimui. Būtent todėl esame pasiekiami kiekvieno, kuriam reikia pagalbos, patarimo ar finansinių sprendimų tiek internetu, tiek kredito unijos padaliniuose. Didžiuojamės būdami arčiau Jūsų – juk iššūkius daug lengviau įveikti, kai jie tampa ne asmens, o bendruomenės prioritetu.

Visus, norinčius įsilieti į mūsų bendruomenę ir tapti Šilalės kredito unijos nariais, dvidešimtmečio proga priimsime be stojamojo mokesčio, o naujai sudarytiems terminuotiems indėliams suteiksime iki 2,5 % metinių palūkanų. Pasiūlymas galioja nuo spalio 20 d. iki gruodžio 31 d.

Šiandien nuoširdžiai dėkojame visiems Šilalės kredito unijos nariams už pasitikėjimą. Tai – pamatinė vertybė, kuri sunkiai užtarnaujama ir dar sunkiau išlaikoma.

Ačiū, kad visus šiuos metus buvome kartu.

Pagarbiai,

Šilalės kredito unijos valdybos pirmininkė Kristina Bagdonienė

Šilalės kredito unijos vadovė Edita Tarozienė