Užpildykite užklausos formą

Tapkite Šilalės kredito unijos nariu greitai ir saugiai

2020 m. Liepos 31 d.

Nuo šiol tapti Šilalės kredito unijos nariu galite neišeidami iš namų, keliaudami ar tiesiog būdami darbo vietoje. Šilalės kredito unija kartu su kitomis KREDA unijų grupės narėmis įgyvendino elektroninės sistemos tobulinimo darbus, kurie leidžia gyventojams ir verslo atstovams atlikti nuotolinę identifikaciją ir pasirašyti dokumentus. Tam yra reikalingas kompiuteris arba mobilusis telefonas su vaizdo kamera, telefono numeris su mobiliuoju parašu ir galiojantis asmens tapatybės dokumentas.

„Džiaugiamės, kad kryptingai vykdome sau ir KREDA unijų grupei iškeltus tikslus. Dar 2017-aisiais, kuomet bendrą viziją turėdamos unijos susibūrė į KREDA grupę, numatėme ateities veiksmus, kuriuos turėsime atlikti, norėdami patenkinti gyventojų ir verslo poreikius bei keliamus reikalavimus. Dabar galiu pasakyti, kad šį tašką pasiekėme ir neketiname sustoti. Priekyje – dar daug darbų ir tikslų, kaip būti išmanesniais, užtikrinant tinkamą paslaugų veikimą ir saugumą. Tobulėdami siekiame vadovautis šiuolaikinės bankininkystės tendencijomis, nes norime būti naudingais esamiems ir potencialiems unijų klientams”, – teigė Jungtinės centrinės kredito unijos, veikiančios su prekės ženklu KREDA, vadovė Kristina Simonovič. 

Jai pritaria ir Šilalės kredito unijos Administracijos vadovė Edita Tarozienė.

„Nauji įdiegti patobulinimai fiziniams ir juridiniams asmenims ne tik leidžia prisijungti prie Šilalės kredito unijos narių bendruomenės, bet ir jau esamiems nariams identifikuoti save bei gauti paskolą, ar spręsti kitą su finansiniu poreikiu, asmenine bankininkyste susijusį klausimą nuotoliniu būdu. Tikiu, kad tai palengvins aptarnavimą, pagerins kokybę ir leis visus veiksmus reikiamus veiksmus atlikti saugiai ir sparčiai”, – teigė E.Tarozienė.

TURITE KLAUSIMŲ?
SUSISIEKITE SU MUMIS

Kontaktai