Užpildykite užklausos formą

Šilalės kredito unijos narių dėmesiui: dėl pakartotinio visuotinio narių susirinkimo

2021 m. Kovo 22 d.

Reaguodami į vis dar galiojantį 2020-11-04 LR Vyriausybės paskelbtą karantiną visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo prevencijos, informuojame, kad pakartotinis eilinis Visuotinis narių susirinkimas kovo 26 d. 15 val., gyvai nebus organizuojamas, balsavimas vykdomas tik kredito unijos nariams balsuojant bendraisiais balsavimo biuleteniais iš anksto.

Kredito unijos nariai kviečiami balsuoti šiais būdais:

  • atsiųsti el. paštu silale@kreda.lt kvalifikuotu elektroniniu parašu pasirašytą prašymą išduoti bendrąjį balsavimo biuletenį ir Visuotinio narių susirinkimo dokumentus. Prašymo formą galite rasti paspaudę čia. Susipažinus su pateiktais dokumentais pateikti el. paštu silale@kreda.lt  kvalifikuotu elektroniniu parašu pasirašytą balsavimo biuletenį.
  • Neturint kvalifikuoto elektroninio parašo, kviečiame atvykti į kredito uniją jos darbo metu, susipažinti su Visuotinio narių susirinkimo dokumentais ir užpildyti bendrąjį balsavimo biuletenį.

Kredito unijos nariai apie Visuotinio narių susirinkimo priimtus sprendimus bus informuojami LR Kredito unijų įstatyme nustatyta tvarka. Pakartotiniame visuotiniame narių susirinkime galioja neįvykusio susirinkimo bendrieji balsavimo biuleteniai, todėl nariams, jau atidavusiems savo balsus, antrą kartą balsuoti nereikia.

Taip pat informuojame, kad pakartotiniame susirinkime bus balsuojama ir sprendimai bus priimami tik pagal 2021-03-18 neįvykusio susirinkimo darbotvarkę.

Asmuo, įgaliotas teikti išsamią informaciją apie šaukiamą visuotinį narių susirinkimą, administracijos vadovė Edita Tarozienė, 8 (449)74094, 8 650 56888 silale@kreda.lt

Šilalės kredito unijos valdyba                                            

Statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Paspaudę „Sutinku“ arba naršydami toliau sutiksite su slapukų naudojimu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti slapukų politika.