Užpildykite užklausos formą

Kviečiame finansinius reikalus tvarkyti nuotoliniu būdu ir į Šilalės kredito unijos skyrius vykti tik esant būtinybei

2020 m. Kovo 16 d.

Mieli klientai,

Vertindami esamą koronaviruso grėsmę, šalyje paskelbtą karantiną ir siekdami maksimaliai sumažinti COVID-19 viruso plitimo galimybę bei užtikrinti Jūsų ir kredito unijos darbuotojų saugumą, kviečiame finansinius reikalus tvarkyti nuotoliniu būdu ir nevykti į Šilalės kredito unijos skyrius. Jei vis tik neatidėliotinai turite atvykti į uniją, prašome prieš atvykstant paskambinti mums telefonu +370 650 56888.

Karantino metu keičiamas klientų aptarnavimo pobūdis kredito unijoje:

  • Klientai, pageidaujantys įnešti arba išsigryninti pinigus, atlikti mokėjimus ar gauti kitas bankines paslaugas (išskyrus konsultacijas), į unijos skyriaus patalpas bus įleidžiami tik po vieną.
  • Klientai, pageidaujantys pasikonsultuoti dėl įvairių tipų kreditų, indėlių, turintys kitų, su finansinėmis paslaugomis susijusių klausimų, bus aptarnaujami telefonais +370 650 56888 arba +370 449 74094, elektroniniu paštu silale@kreda.lt arba užpildžius užklausą Šilalės kredito unijos internetinėje svetainėje.

Rekomenduojame, esant galimybei, rinktis elektroninius klientų aptarnavimo kanalus: kasdienes operacijas atlikti interneto banke e.kreda, esant klausimams susisiekti su Šilalės kredito unijos darbuotojais aukščiau nurodytais kontaktais, norint atlikti grynųjų pinigų operacijas – rinktis bankomatų paslaugą.

Taip pat norime atkreipti Jūsų dėmesį, kad atsižvelgiant į virusų plitimo būdus, rekomenduojame vengti grynųjų pinigų ir rinktis bekontaktį atsiskaitymą. Jeigu visgi naudojatės bankomatais, mūvėkite pirštines arba vėliau nepamirškite nusiplauti rankų.

Išlikime ramūs, būkime sąmoningi ir likime sveiki.

Šilalės kredito unija